Setkání nejúspěšnějších studentů ČR v Senátu s naší účastí !

Dne 6. prosince 2007 proběhlo setkání představitelů MŠMT s nejúspěšnějšími účastníky mezinárodních soutěží a s vybranými účastníky projektu Česká hlavička. Nad setkáním, které proběhlo v Rytířském sále Valdštejnského paláce v budově Senátu, převzal záštitu doc. Mudr. Karel Barták,Csc.

Mezi pozvanými úspěšnými studenty byl oceněn i student sexty A Gymnázia Ostrov Jan Martinek, který se minulý rok zúčastnil jako člen tříčlenného družstva mezinárodní olympiády v přírodních vědách v německé Postupimi. Společně s ním v družstvu hájili barvy České republiky studenti Václav Nuc a Pavel Švec, oba z Gymnázia České Budějovice.
Družstvo získalo na soutěži bronzovou medaili.Gratulujeme a držíme palce, aby i v dalších kláních byli studenti České republiky nadále úspěšní.