Intenzivní kurz angličtiny s Britem nadchnul studenty

Ve snaze nabídnout studentům naší školy ještě více kontaktu s přirozenou angličtinou jsme uspořádaly intenzivní kurz tohoto cizího jazyka s rodilým mluvčím z Velké Británie. Kurz byl určen pro vybrané studenty především kvint a prvních ročníků. Čekalo je 6 vyučovacích hodin denně po dobu jednoho týdne. Lektorem byl Guy Cheetham, původně právník, později lektor právnické angličtiny a nyní majitel agentury zprostředkovávající rodilé mluvčí na týdenní intenzivní kurzy do škol. Studenty se mu podařilo během celého týdne nadchnout natolik, že jejich reakce v dotaznících pro zpětnou vazbu dostaly i nás, organizátory, stejně tak jako dojemné páteční loučení. Všichni studenti se vyjádřili ve smyslu, že kurz jim pomohl rozvinout komunikační schopnosti, získat sebejistotu v projevu na veřejnosti i ve skupinách a osvojit si novou slovní zásobu.

Mgr. Vendula Mokruschová, Mgr. Miroslava Vaicová