Krajské výtvarné soutěže PRACUJEME S ODPADEM, vyhlášené odborem životního prostředí, se zúčastnily letošní sekundy. Práce z igelitových tašek však vznikaly v hodinách výtvarky během loňského roku.
Inspirovali nás africké děti, které si velmi dovedně dokážou vyrobit z igelitek fotbalový míč. Chtěli jsme si vyzkoušet, jak to půjde nám.
Míče jsme poslali do výtvarné soutěže, ale velmi těžce jsme se s nimi loučili.
VYHRÁLI JSME ale míčew nové, doopravdové, které nám budou sloužit v hodinách tělesné výchovy.
                                           Vaše sekunda A a sekunda B s paní prof. Janou Matouškovou