Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Vánoční koncert pěveckého sboru

Foto


Vážení čtenáři našich stránek, je tomu opět rok, co informujeme o právě odezpívaném vánočním koncertu našeho pěveckého sboru. Počet minulých let, kdy vánoční koncerty proběhly, se blíží dvacítce, protože příští kalendářní rok oslaví náš pěvecký sbor pod vedením pana magistra Libora Veličky dvacetiny. Jak krásný to věk, řekneme si my 50+.
A stejně jako v letech předešlých i letos nás koncert vánočně naladil i potěšil. Zazněly klasické koledy i písně moderní, ale hlavně po celou dobu koncertu se v sále vznášelo příjemno a pospolito, a to je to, co o Vánocích tolik vyhledáváme a potřebujeme. Zajímavým osvěžením bylo také společné vystoupení kvinty A, B a sexty A pod vedením našeho dalšího vyučujícího hudební výchovy Mgr. Alexandra Šťastného. V závěru vystoupili již „tradičně odvážně“ také kantoři školy se svojí koledou. Celým koncertem zvesela uváděli Jakub Liška a Matěj Velička a příjemný koncert uplynul jako cinknutí trianglu.
V souvislosti s vánočním koncertem přejeme všem přátelům Gymnázia Ostrov mile prožité vánoční svátky a mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti v celém roce 2014.
Za vedení školy a celý pedagogický sbor přeje Mgr. Milan MartinekZpět

Gymnázium Ostrov