Naši dějepisci opět nejlepší!

V okresním kole dějepisné olympiády, které proběhlo 27.1.2014 v Karlových Varech, excelovali naši kvartáni Daniel Bleha a Nguyen Tien Tiep Anh (Milan).

Daniel dosáhl 87,5 bodů a s přehledem zvítězil, Milan se 76,5 body obsadil druhé místo! Oba chlapci se tímto kvalifikovali do krajského kola, které se uskuteční koncem března v Chebu.

Tématem letošního ročníku dějepisné olympiády je vývoj měst od středověku až po současnost. Soutěž je vypisována pro žáky 8. a 9. tříd základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.

Studenty odborně vede Mgr. Jiří Fresser.