Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

V prvním únorovém týdnu proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce ve všech třech kategoriích.
    V kategorii I (primy, sekundy) zvítězila Karolína Šnejdarová z V2.B, následována Viktorií Knechtlovou ze stejné třídy. Třetí příčku obsadil Jiří Hofmann z paralelní V2.A.
    V kategorii II (tercie, kvarty) se na prvním místě umístil Tomáš Karoch z V4.B a o druhé místo se podělili jeho spolužáci Kateřina Kolaříková a Václav Novák. Třetí místo získal Vojtěch Laitl z V3.B.
    V kategorii III (vyšší gymnázium kromě čtvrtých ročníků) získal zlato Jakub Štoček z V7.A, stříbro Andrea Hubertová ze 3.A a o bronz se podělili Jan Ptáček z V7.A a Jana Slavíková z V6.A.
    V pátek 14.února se koná okresní kolo olympiády v anglickém jazyce v Karlových Varech. Budeme našim zástupcům držet palce.

Předmětová komise anglického jazyka