Lyžařský kurz třídy V5.A

V termínu 3. 3. 2013 – 7. 3. 2013 absolvovali žáci třídy kvinta A lyžařský kurz. Kurz se letos konal ve Skiareálu Klínovec, kde i přes letošní velmi teplou zimu panují stále velmi dobré lyžařské podmínky. V provozu byly všechny sedačkové lanovky a sjezdovky Dámská, Přemostěná, U zabitého, Pařezovka, Slalomák, Turistická a Pod Zámečkem. Ubytováni jsme byli v penzionu Lenka v Loučné. Na sjezdovku nás každý den vozil přímo od chaty skibus. Lyžování jsme si opravdu užili opravdu mnoho, za týden pět dní kurzu jsme na lyžích ujeli 100 km.