NEZAPOMEŇTE SE PŘIHLÁSIT NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO

Zkoušky jsou určeny všem zájemcům, kteří podali přihlášku ke studiu do 8 – letého i do 4 – letého oboru vzdělávání na Gymnázium Ostrov (bez ohledu na případné přijetí bez přijímacích zkoušek, tedy na základě prospěchu na základní škole). Zájemci tak zažijí atmosféru testování, poznají prostředí školy a samozřejmě také zjistí svá slabší místa. Bezesporu je to i dobrá zkušenost, protože život studentský je dnes především spletitou cestou, lemovanou nekonečnou řadou testů.

V sobotu 15. března 2008 mohou zájemci z 5. tříd prověřit své znalosti a psychickou odolnost ve SCIO testech z matematiky a českého jazyka, deváťáci absolvují navíc ještě test z obecných studijních předpokladů. Vše proběhne naprosto stejně jako v případě ostrých přijímaček – organizace, časový harmonogram i způsob vyhodnocení. Výsledky budou obsahovat pořadí každého účastníka, úspěšnost v jednotlivých testech i správná řešení jednotlivých otázek.

Přihlášku ke zkouškám nanečisto je nutné podat nejpozději do úterý 4. března do 15.00 hodin. A to maielem (velicka@gymostrov.cz), nebo písemně na adresu gymnázia či osobně na sekretariátu školy. Pozor - na přijímací zkoušky nanečisto je nutné se přihlásit ! Neplatí, že přihláška ke studiu na Gymnázium Ostrov je automaticky také přihláškou k přijímacím zkouškám nanečisto !!!

Veškeré podrobnější informace Vám rádi poskytneme na www.gymostrov.cz nebo na telefonním čísle 353 433 788.

Pro žáky 5. tříd

Pro žáky 9. tříd