20. výročí pěveckého sboru!

Velkým oslavencem je v tomto školním roce nejen celé ostrovské gymnázium, ale také pěvecký sbor této školy. Letos slaví krásný věk - své 20. narozeniny!

Chystaný koncert k tomuto výroční však stále nemá své pevně stanovené datum. Termínové kolize způsobily, že výroční koncert do letních prázdnin už nestihneme.  Proto se  na Vás obracím - milí členové (zpěváci) z let minulých:

vyhovoval by Vám termín v pátek 19. 9. v 19.09?

Rád Vás všechny uvidím i uslyším v co největším počtu. Dejte mi proto, prosím, vědět, zda v tomto termínu můžeme koncert a oslavy uskutečnit.

Těším se na Vaše odpovědi - nejlépe na e mailové adrese:

velicka@gymostrov.eu - nebo na telefonu 721 719 177.

Váš mávač!