Kombitag – Setkání s partnerskou školou z Wunsiedlu

Tradiční němčinářská akce Kombitag se letos konala v České republice. Žáci našeho partnerského gymnázia Luisenburg Gymnasium Wunsiedel přijeli pod vedením pana učitele Helmutha Stäudla do nedalekého lázeňského města Karlovy Vary. Zde pro ně byla připravena poznávací hra po lázeňském centru. Za pomoci našich studentů plnili různé úkoly na trase od Alžbětiných lázní ke Grandhotelu Pupp. Posledním úkolem bylo složit krátkou básničku o Karlových Varech. „Stadtrallye“ za slunného počasí se všem líbila, posuďte ostatně sami na fotografiích. Budeme se těšit opět za rok, tentokrát ve Wunsiedlu!!!

Mgr. Petr Fiala