Adam Přáda přivezl zlato z Mezinárodní Chemické olympiády

Ve dnech 20. – 29. 7. 2014 se v Hanoji konala 46. ICHO (Mezinárodní Chemická olympiáda). Adam Přáda v konkurenci 291 soutěžících ze 75 států světa získal zlatou medaili obsazením 24. příčky. Ukázal tak své mimořádné studijní kvality. Jsme velice rádi, že takto výborně reprezentoval Českou republiku, naše město a region a také naši školu. Patří mu za to naše uznání a hluboký dík.

Adamovi přejeme mnoho úspěchů při studiu vysoké školy a v budoucí kariéře. Děkujeme mu za mnohaletou výbornou reprezentaci naší školy v mnoha různých soutěžích.