Intenzivní kurz angličtiny nadchnul i podruhé!

Minulý týden proběhl na naší škole podruhé kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Hlavní náplní kurzu bylo užití anglického jazyka v praxi, tedy konverzace. Výuka každý den probíhala formou her, úkolů
a mluvních cvičení. Letos se naším mentorem stal rodilý mluvčí z jihu Velké Británie, Chris. Stejně jako loni s Guyemi, tak i letos jsme si kurz všichni užívali a plnili zadané úkoly s patřičnou vervou. A pro ještě lepší pro cvičení Angličtiny jsme ve středu vyrazili s Chrisem do Varů, kterými jsme ho rádi provedli.
Týden uběhl jako voda a s Chrisem jsme se museli rozloučit, ale všichni jsme bohatší o nové zkušenosti.
J. Liška