Výsledkové listiny přijímaček nanečisto

Zveřejňujeme vysvětlující dopis od zadavatele letošních testů firmy SCIO pro letošní zkoušky nanečisto:

V Praze 19.3.2008

Vážený pane řediteli,

dovolte nám, abychom se tímto omluvili Vám, rodičům Vašich žáků i žákům samotným, za komplikace, které vznikly v rámci Přijímacích zkoušek nanečisto.

V letošním roce jsme školám pro Přijímací zkoušky nanečisto poskytli stejné testy jako v loňském roce, na což jsme je však předem upozornili. Tato skutečnost bohužel Vaší škole způsobila komplikace, což nás mrzí. Vycházeli jsme z předpokladu, že se v letošním roce testování zúčastní jiní uchazeči než minulý rok a nebudou tedy s obsahem testů seznámeni. Přesto patrně někteří uchazeči měli testy před samotnou realizací Přijímacích zkoušek nanečisto z loňského roku k dispozici.

I přesto doufáme, že žákům byly Přijímací zkoušky nanečisto užitečné, a to mimo jiné tím, že se mohli seznámit s průběhem a atmosférou přijímacích zkoušek a typem úloh. Ke skutečným přijímacím zkouškám samozřejmě připravujeme testy zcela nové.

Ještě jednou se za vzniklou situaci omlouváme.
Za společnost Scio
Mgr. Sylvia Jančiová