Wunsiedel Hellwachtag 1

Do Wunsiedlu jsme dorazili asi v půl jedenácté dopoledne. Ubytovali jsme se a po obědě absolvovali besedu s několika významnými představiteli bavorské zemské správy. Ta proběhla v jazyce německém, ale během překladu jsme porozuměli a pronikli do problematiky drog mezi mládeží. Byly zodpovězeny i otázky našich studentů.

V odpoledních hodinách jsme vyrazili do města navštívit naše partnerské gymnázium, kde jsme se setkali se třemi studentkami Gymnázia Ostrov, které zde tento školní rok studují. Zbytek odpoledne jsme trávili ve městě... na nákupech :-).

Po návratu na ubytovnu pokračujeme večeří a seznamovacím večerním programem.

Zdraví pokoj číslo 204