Kurz s rodilým mluvčím potřetí

Studenti naší školy měli opět možnost zúčastnit se týdenního intenzivního kurzu angličtiny s rodilým mluvčím. Tento kurz umožňuje studentům, kteří mezi své priority ve vzdělání řadí anglický jazyk, rozvinout komunikační i poslechové dovednosti v nadstandardní intenzitě a zároveň bez nutnosti dojíždění. Kurz se totiž odehrává přímo na naší škole a to od 8 do 13:30 hodin. Studenti podobné úrovně (v tomto případě přibližně B2) řeší různé úkoly a vyzváří projekty v relativně malé skupině. Zpětná vazba na tento kurz je ze strany zúčastněných již tradičně velmi pozitivní. Jsme rády, že se nám opět podařilo rozšířit spektrum aktivit, kterými podporujeme studenty se zájmem o angličtinu.

Mgr. Vendula Mokruschová a Mgr. Miroslava Vaicová