Chemici zářili v krajském kole

5. prosince se konalo krajské kolo Chemické olympiády kategorie A (nejnáročnější). Z jedenácti soutěžících z celého kraje bylo na soutěži přítomno deset, z toho pět z naší školy. Jan Šugar se Zdeňkem Leitnerem obsadili první dvě místa, Pavel Zelenka s Onřejem Krátkým pak místo čtvrté a páté. Vše doplnila Ngoc Anh Nguyen na místě sedmém. Honza s Pavlem porazili některé o rok starší, Zdeněk s Ondrou pak dokonce o dva roky starší, soutěžící. Všem našim účastníkům děkujeme za reprezentaci. Těm, co postoupí do celostátního kola, pak hodně úspěchů v boji o kolo mezinárodní.