Weihnachtskonzert in Hof 2014

Ve čtvrtek 18. prosince 2014 vystoupil jako host na tradičním vánočním koncertu v Michaeliskirche v bavorském Hofu pěvecký sbor Gymnázia Ostrov pod vedením Mgr. Libora Veličky. Koncert pořádalo naše partnerské gymnázium Johann-Christian-Reinhart-Gymnasium v Hofu, kde každoročně studují naši studenti v rámci dlouhodobých vzdělávacích programů. V krásné vánoční atmosféře zazněly skladby Doktore!, Koledníček, Koleda, Svátky zapomnění a Vánoční magnét. Vystoupení českých i německých studentů byl mimořádný umělecký zážitek. Cestou domů autobusem nechyběl ani přídavek již legendární skladby „Zafúkané“ :o)

Děkujeme za krásný koncert, který nebyl v letošním adventním čase první. Předcházely vánoční koncerty sboru Gymnázia Ostrov v Karlových Varech a v Ostrově.

Přejeme všem krásné svátky a PF 2015.

Ivan Machek