Den otevřených dveří již v sobotu 17. ledna.

Zveme všechny zájemce o studium, současné i bývalé studenty gymnázia, rodiče studentů a širokou veřejnost na den otevřených dveří, který proběhne v sobotu, 17. ledna 2015 od 9.00 do 13.00.

Pro školní rok 2015/2016 otevíráme 2 třídy osmiletého gymnázia a 1 třídu čtyřletého gymnázia. Podrobnější informace o přijímacím řízení budou podávány ve sborovně školy na pavilonu B v 10.00, v 11.00 a ve  12.00.
Zároveň zveme všechny zájemce na prezentaci nově otevřené 3D laboratoře, která byla vybudována v rámci projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v  Karlovarském kraji. Seznámíte se s moderními výukovými technologiemi, které žákům umožňují zkoumání přírodních zákonitostí zcela novým a pro ně atraktivním způsobem.