Fotografický workshop na gymnáziu !

18. března se pro studenty uskutečnil opět po roce fotografický workshop pro zájemce o fotografii. Své teoretické i praktické zkušenosti v oblasti digitální fotografie (především v tématu „portrétť) rozšířilo 31 mladých fotografů. Pořadatelem workshopu je internetový časopis Fotoaparát.cz, Gymnázium Oty Pavla v Praze – vše pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Asociace profesionálních fotografů. Tento workshop se vztahuje mj. k celostátní soutěži Fotoakademie, jejímiž vítězi se stali i naši studenti Jan Martinek (sexta A) a Filip Mikschik (oktáva A).