Eurokomisař Štefan Füle se setkal se studenty

Ve čtvrtek 5. února 2015 navštívil naše gymnázium Štefan Füle, který od února 2010 do října 2014 zastával post eurokomisaře zodpovědného za rozšiřování EU a politiku sousedství v tzv. druhé Barrosově Evropské komisi.  Se studenty besedoval o otázkách fungování orgánů EU a především o současné geopolitické krizi na východě Ukrajiny. Pan Štefan Füle studenty inspiroval hlubokými znalostmi oboru (mezinárodní politika), kterému se věnuje celý profesní život. Děkujeme za návštěvu a těšíme se na repete :o)

www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/288783-eurokomisar-fule-pomahali-jsme-ukrajine-ne-janukovycovi/

Ivan Machek