Krajské kolo Olympiády z německého jazyka - po roce opět 2x bronz!

Poté co žáci Gymnázia Ostrov vyhráli obě možné kategorie v okresním kole Olympiády v německém jazyce, tak byli úspěšní i v kole krajském. Do krajského kola postoupil rekordní počet sedmi žáků, nejvíce ze všech škol v Karlovarském kraji a po roce jsme obhájili dvě třetí místa!

V kategorii II.B se umístila Linh Krausová (V4B) na 3. místě, Hoang Trieu Viet (V3B) na 4. místě a Robin Nguyen (V3A) na 6. místě. V kategorii II.C se Anna Štuksová (V4A) umístila na 3. místě.

V kategorii III.A se Pavla Mezzeiová (3.A) umístila na 5. místě, Ondřej Krátký (V6B) na 8. místě a Dominika Gerstnerová (3.A) v kategorii III.B rovněž na 5. místě.

Za předmětovou komisi německého jazyka všem gratuluji a přeji mnoho radosti a úspěchů v dalším studiu německého jazyka!

Mgr. Petr Fiala