Francouzštináři uspěli v soutěži FRANKOFONIE 2015

V celorepublikovém klání výtvarné a vědomostní soutěže FRANKOFONIE 2015 uspěli studenti Radka Janků, V5.A a David Gerner, V4.A.

V konkurenci více než 500 soutěžících z celé České republiky byli vyhodnoceni každý ve své kategorii mezi 15 nejlepšími.

Cenu převzali v pátek 20. března 2015 v Černínském paláci, sídle Ministerstva zahraničních věcí.

Soutěž je pořádána v rámci Dnů Frankofonie v ČR MZV ČR, MŠMT ČR, Francouzským velvyslanectvím v ČR, Francouzským institutem v Praze a zastupitelskými úřady frankofonních zemí v České republice, jejichž zástupci se slavnostní ceremonie zúčastnili.

Félicitations!

Ivana Šlemrová, učitelka FJ