MAJÁLES – první studentský Majáles v Ostrově

MAJÁLES – první studentský Majáles v Ostrově
Pořádá: Dům kultury Ostrov a hlavně studenti gymnázia Ostrov a Střední průmyslové školy Ostrov
Vstupné: 200 Kč (vstupenky se prodávají v Informačním centru Domu kultury v Ostrově)

Program:
14.00 – průvod městem
15.00 – kapela Relative Peace
16.00 – kapela Chiomara
17.00 – kapela WOHNOUT
18.30 – kapela After Party Band
19.30 – kapela Groove Town
20.30 – kapela RYBIČKY 48

Dvě pódia, doprovodný program, občerstvení… sledujte další informace na facebooku a na www.dk-ostrov.cz
""Úvod | Dům Kultury OstrovDům kultury Ostrov Vám představuje kulturní akce pro občany města Ostrova i široké okolí.dk-ostrov.cz

PLES-V rámci akce Majáles 2015 pořádají studenti Gymnázia Ostrov a Střední průmyslové školy „Studentský ples“ v duchu 20. - 30. let minulého století.
Kdy? a Kde?
17. dubna 20:00 hod. Dům kultury Ostrov (Společenský sál, kavárna, T klub)
Za kolik?
Vstupné 150 Kč