Krajské kolo SOČ – dvě zlaté a jedna stříbrná

Ve středu 22. dubna 2015 se konalo na gymnáziu v Chebu krajské kolo SOČ (Středoškolská odborná činnost). Naši studenti se pečlivě připravili a v prestižní soutěži korunovali svojí přípravu významnými úspěchy. V oboru 14Pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času získal Jáchym Vintr z oktávy A 1. místo s postupem do celostátního kola, v oboru 16. historie získal Jiří Klůc ze septimy A 1. místo s postupem do celostátního kola a v oboru 4. biologie získal Vojtěch Laitl z kvarty B 2. místo s licitací (možnost postupu do celostátního kola). Všem studentům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v celostátním kole SOČ, které se bude konat na konci června 2015 v Praze.

Více informací:

www.soc.cz/