Povinně volitelné semináře pro školní rok 2015/2016 - 3. a 4. ročník

Pro školní rok 2015/2016 si žáci 3. ročníku a septimy volí z nabídky dva semináře.

Žáci 4. ročníku a oktávy si volí z nabídky čtyři semináře.

Pokud je z nějakého předmětu vypsáno seminářů více (např. český jazyk, anglický jazyk, zeměpis), žák si volí pouze jeden z nich.To znamená, že může mít např. z českého jazyka pouze jeden seminář a další musí být z jiného, resp. jiných  předmětů.

Podmínka otevření semináře - nejméně 10 žáků.

Pokud se žák do žádného semináře nepřihlásí, o jeho zařazení do seminářů rozhodne ředitel školy.

Žáci se zapisují do formulářů na informační nástěnce umístěné v prostoru mezi pavilonem A a vstupem do koridoru.

Termín zápisu - do 15. května 2015.

Mgr. Jiří Fresser

Seminar - 3.pdf