Významní představitelé Karlovarského kraje navštívili naši školu.

Ve čtvrtek 24. září přivítal ředitel gymnázia Mgr. Jaroslav Šafránek na naší škole ing. Edmunda Janische, člena Rady Karlovarského kraje pro oblast školství mládeže a tělovýchovy, a ing. Janu Trantinovou, vedoucí Odboru školství, mládeže a tělovýchovy Karlovarského kraje.

Oba představitelé měli možnost si prohlédnout rekonstruované prostory školy, navštívili hodinu fyziky ve 3D laboratoři a na závěr si popovídali s absolventem ostrovského gymnázia Adamem Přádou, který v současné době studuje na prestižní univerzitě v Cambridge ve Velké Británii.

Mgr. Jiří Fresser