Výsledky přijímacích zkoušek ze dne 21.4. 2008

Čtyřletý studijní obor 79-41-K/401

Výsledky a hodnocení přijímací zkoušky ze dne 21. dubna 2008

Maximální možný bodový zisk v jednotlivých testech:
OSP ……………………………………. 60 bodů
Matematika .……………………… 30 bodů
Český jazyk ………………………..40 bodů

Vzhledem k různým maximálním bodovým ziskům v jednotlivých testech byly získané body v matematice vynásobeny koeficientem 2,0 a získané body v českém jazyce vynásobeny koeficientem 60/40. Tím bylo dosaženo stejné váhy všech testů.

Testu OSP byla následně přiřazena váha 40%, matematice 30% a českému jazyku 30%.

Součtem takto přepočtených bodů z jednotlivých testů je dán celkový přepočtený bodový zisk jednotlivých žáků (maximálně 60 bodů).

Uchazeči jsou přijati ke studiu na základě výsledků přijímací zkoušky, a to podle svého umístění v celkové výsledkové listině, ve které jsou sumarizovány výsledky všech tří testů přepočtených podle stanovené váhy.

Z uchazečů konajících přijímací zkoušku bylo přijato 15 uchazečů v pořadí dle výsledkové listiny.

V Ostrově, dne 2008-04-22
Mgr. Milan Martinek

Výsledková listina pro čtyřleté studium

Osmiletý studijní obor 79-41-K/81

Výsledky a hodnocení přijímací zkoušky ze dne 21. dubna 2008

Maximální možný bodový zisk v jednotlivých testech:
Matematika .……………………… 30 bodů
Český jazyk ………………………..40 bodů

Vzhledem k různým maximálním bodovým ziskům v jednotlivých testech byly získané body v matematice přepočteny koeficientem 40/30. Přepočtem bylo dosaženo stejné váhy testů. Testu z matematiky i českého jazyka byla přiřazena váha 50%.

Součtem takto přepočtených bodů z jednotlivých testů je dán celkový přepočtený bodový zisk jednotlivých žáků (maximálně 40 bodů).

Uchazeči jsou přijati ke studiu na základě výsledků přijímací zkoušky, a to podle svého umístění v celkové výsledkové listině, ve které jsou sumarizovány výsledky testů přepočtených podle stanovené váhy.

Po přijímací zkoušce je přijato 60 uchazečů v pořadí dle výsledkové listiny.

V Ostrově, dne 2008-04-22
Mgr. Milan Martinek

Výsledková listina pro osmileté studium