Vernisáž výstavy výtvarné skupiny "Exit through the corridor"

Vernisáž výstavy výtvarné skupiny „Exit through the corridor“ se odehrála ve čtvrtek 15. října v prostorách 1. patra pavilonu B.
Prvními a zakládajícími členy pod vedením Mgr. Lukáše Lecha jsou Vojtěch Palm, Tereza Varadínková, Adéla Brucknerová, Alexandra Marešová, Eva Haluzová, Kateřina Svatková, Kristýna Gvoždíková, Kristýna Kanická a Radka Janků.
Cílem skupiny je podporovat kreativní studenty, vytvářet úrodnou půdu a podporu pro jejich nápady, výtvarnou aktivitu a vlastni uměleckou tvorbu.
Úkolem skupiny je obohacovat kulturní prostředí na našem gymnáziu a to pravidelnými výstavami i přednáškami a workshopy se současnými aktivními umělci z blízkého okolí.