Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Bílá pastelka

Foto

Ve středu 14. 10. se šest dvojic z kvinty A zúčastnilo dobrovolné charitativní akce „Bílá pastelka“. Ráno jsme se sešli v TyfloCentru Ostrov. Zde jsme dostali všechny nezbytné informace, pastelky, kalendáříky a kasičky a vyrazili jsme na určená stanoviště. Naším úkolem bylo získat prodejem právě těchto předmětů peněžní částku na podporu nevidomých. Zprvu to vypadalo obtížně, ale mile nás překvapilo, jak jsou lidé vstřícní a štědří. Oděni do bílých triček, ozdobeni jmenovkami a plnícími se kasičkami jsme se brzy přesvědčili, že naše práce je užitečná.

Denisa Matláková, V5.A

 

 

Dobrý den,

velice děkujeme Vám a především Vašim studentům za krásnou a příkladnou spolupráci při organizaci charitativní celonárodní sbírky Bílá pastelka. Studenti byli velice milí, vstřícní, ukáznění a ochotní nám co nejvíce pomoci.

Poděkování Vašemu gymnáziu zašleme po sdělení oficiálních výsledků ze Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ČR.

Krásné dny.

Za TyfloCentrum Karlovy Vary o.p.s.

Alexandra Kubešová

středisko Ostrov

 

Pochvalu zaslouží Eliška Brožková, Adéla Dietlová, Kristina Drbohlavová, Magda Hynková, Denisa Matláková, Eliška Puškášová, Lucie Pšeničková, Tereza Wudyová, Matěj Glanc, Michal Michovský, Petr Picmaus a Vladimír Prekop.

                                                                           Mgr. Naďa Čechmanová, TU V5.A

 Zpět

Gymnázium Ostrov