Pacifická Kanada - výuka angličtiny mimo zdi gymnázia

To, že se učitelé naší školy snaží studentům výuku všelijak oživit, neni žádná novinka, a tak 11.11. 2015 vyrazili studenti angličtiny septim a třetího ročníku a následně pak oktáv a čtvrťáku na přednášku v angličtině o pacifické Kanadě cestovatele Mgr. Lehejčky do městské knihovny v Ostrově. V zhledem k tomu, že Kanada patří do seznamu maturitních témat, s nadšením jsme nabídku přijali. Jelikož slovní zásoba studentů byla jistě obohacena o nejeden geologický termím, věříme, že ocenili netradiční pohled na toto téma.

Městské knihovně tak děkujeme za pozvání.

Jana Kitzbergerová