Další skvělé úspěchy našich studentů v soutěžích! Mikschik čtvrtý v republice !

V průběhu května pokračovaly krajskými i celostátními koly vědomostní a sportovní soutěže. Filip Mikschik z oktávy A skončil v soutěži ve wordprocessingu na 4. místě v republice! Jan Hynek (septima A) obsadil v celostátním kole zeměpisné olympiády 7. místo. Matěj Lébl z kvarty A získal 2. místo v kraji v matematické olympiádě, stejně jako ve fyzikální olympiádě Tomáš Martinek (sexta A) a Jan Hynek (septima A). Václav Brodec ze septimy A byl třetí v kraji v olympiádě z českého jazyka, Olga Tomanová (sexta A) v téže soutěži čtvrtá. Sportovci si vedou mj. dobře ve středoškolské olympiádě, v níž našim dívkám náleží 2. místo, hochům 6. místo. Všem gratulujeme !