Vítězství ve výtvarné soutěži Hrajeme si s odpady.

Soutěž "Hrajeme si s odpady " vyhlašuje každoročně odbor životního prostředí Karlovarského kraje ve spolupráci se společností EKO-KOM, a.s.  pro všechny základní a střední školy a také pro školy umělecké.
Naše škola se zúčastnila letos již podruhé a opět ve velké konkurenci škol kraje získala 1.místo. Soutěže se účastnili studenti tercie, kvarty a třídy 2.A pod odborným vedením Mgr.Ireny Jindříškové.
Skupina studentů z 2.A pracovala na společném díle Recyklací o krok blíže k přírodě. Jejich výtvarná instalace oslovila porotu a získala nejvyšší ocenění.
Za odměnu pojedou studenti s paní profesorkou na balet do Národního divadla. Tuto cenu uděluje porota vítězi vždy dle vlastního přání. My jim přejeme hezké zážitky a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.
Mgr. Jana Matoušková