Vyšla hvězda, za ní zlatá hříva

V pátek 11. prosince 2015 vystoupil pěvecký sbor Gymnázia Ostrov pod vedením Mgr. Libora Veličky na koncertu v Oranžerii Václava Havla Městské knihovny v Ostrově.  V krásné vánoční atmosféře zazněly skladby: Poslouchejte křesťané, Koledníček, La lu la lej, Yellow Submarine, Hovada boží, Koleda od Marka Ebena… Jako hosté vystoupili studenti pod vedením Alexandra „Saši“ Šťastného s melodiemi z filmů Pomáda a Zimní pohádka. Vystoupení našich studentů byl mimořádný umělecký zážitek.

Děkujeme za krásný koncert, který byl v letošním adventním čase poslední. Předcházely vánoční koncerty sboru Gymnázia Ostrov v Karlových Varech a v Nejdku.

Přejeme všem krásné svátky a PF 2016.

Ivan Machek