Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Den otevřených dveří v sobotu 16. ledna, od 9.00 do 13.00

 Zveme všechny zájemce o studium, současné i bývalé studenty gymnázia, rodiče studentů a širokou veřejnost na den otevřených dveří, který proběhne v sobotu 16. ledna od 9.00 do 13.00.

Pro školní rok 2016/2017 otevíráme 2 třídy osmiletého gymnázia a 1 třídu čtyřletého gymnázia. Podrobnější informace o přijímacím řízení budou podávány ve sborovně školy na pavilonu B v 10.00, 11.00 a 12.00. Všichni uchazeči o studium na gymnáziu absolvují jednotné testy společnosti CERMAT z českého jazyka a literatury a matematiky. Stejně jako v loňském roce nabízíme pro žáky základních škol, kteří podají přihlášku na naši školu, přípravné kurzy na tyto zkoušky. Jejich obsahem bude řešení testů společnosti CERMAT a jejich následný rozbor pod vedením pedagogů gymnázia. Kurzy jsou zdarma.
Bližší podrobnosti o organizaci těchto kurzů i přijímacích zkoušek najdete na webových stránkách školy v části přijímací řízení.
Zároveň zveme všechny zájemce na prezentaci 3D laboratoře, která byla vybudována v rámci projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v  Karlovarském kraji. Seznámíte se s moderními výukovými technologiemi, které žákům umožňují zkoumání přírodních zákonitostí zcela novým a pro ně atraktivním způsobem.
 
Mgr. Jiří Fresser

Plakát - Den otevřených dveří Zpět

Gymnázium Ostrov