Úspěšní studenti maturitních tříd (galerie) - 2007/2008

Vážení a milí čtenáři, na konci každého maturujícího ročníku bude z jednotlivých tříd vybráno několik studentů (2,3,…5…). Vybírat do Galerie úspěšných gymnazistů budou především třídní profesoři, kteří mají o svých ovečkách nejlepší přehled. Půjde o studenty, kteří jsou nejen úspěšní ve svých studijních výsledcích, ale současně jsou také výjimeční a úspěšní v oblasti svých zájmů.

Zkrátka, měli by to být studenti, kteří naši školu zdobí a kterých si také škola váží. A tak tedy zakládáme tradici, která jak doufám bude odměnou těm, kteří budou do Galerie Gymnázia vybráni, a také inspirací těm mladším. Jsem přesvědčen, že v každé maturitní třídě se najde několik šikovných, originálních a výjimečných studentů a že každý rok budeme mít možnost někoho takového představit.

Každý ze studentů se nám představí sám ve svém krátkém životopise nebo charakteristice. Prozradí nám na sebe, co ho těší, co má rád, v jakých zájmech vynika, jaký má vztah k naší škole, vyučujícím, kam se chystá po maturitě atd., atp. . Tak přeji příjemné čtení a všichni si na gymnáziu přejeme co nejvíce takových šikulků jako jsou ti, které jsme vybrali z letošních maturitních tříd, tedy z oktávy A (třídní prof. Mgr. Ivan Váňa) a ze 4.A. (třídní prof. Mgr. Ivan Machek).

Tak tedy hezké čtení vám přeje ředitel školy Mgr. Milan Martinek.

Galerie úspěšných studentů maturitních tříd - 2007/2008

KVINTA A (osmileté studium)

Andrle Jakub

Jílková Martina