Maturitní ples gymnázia

Maturitní ples letošních tříd oktávy A, oktávy B a 4.A, který proběhl v pátek 19. února v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech, se mimořádně vydařil. Nejen tradiční předtančení maturantů, ale především jejich půlnoční překvapení vzbudila zasloužené ovace do posledního místa zaplněného velkého sálu Grandhotelu Pupp. Třídní profesoři Mgr. Ivan Machek, Mgr. Libor Velička a Mgr. Jakub Hecht mohou být na své studenty právem pyšní. Velký dík náleží Mgr. Marcele Sachlové, která, stejně jako v minulých letech, nesla na svých bedrech veškeré organizační záležitosti plesu.

Studentům všech tříd maturitního ročníku držíme palce u maturitní zkoušky a věříme, že se jim povedou nejméně tak skvěle, jako jejich ples.

Mgr. Jiří Fresser