Stará radnice ožije omalovánkami

Tento pátek, 4. března od 17.00, se na půdě ostrovské Staré radnice uskuteční vernisáž výstavy Omalovánky Ostrova, která je výsledkem výzvy studentů naší školy ostatním ostrovským školám. Výstava z výsledků práce dětí základní školy J.V. Mylsbeka a studentů gymnázia je příležitostí k návštěvěpro všechny, kdo si chtějí radost z kreslení a vybarvování a vrátit se tak na chvíli do dětských let.

Na radnici jsou připraveny pastelky a okopírované kresby dětí. Výstavu mohou navštívit děti z mateřských škol, žáci prvního stupně základních škol i starší občané, zkrátka všichni, kdo chtějí vybarvovat.

Prostor půdy Staré radnice je kromě těchto obrázků oživen i hotovými leporely, plakátky k výstavě a pozvánkami na akci, jak je připravili studenti prim a sekund gymnázia s profesorkou Jindříškovou. Návštěvníky čeká i velkoformátová omalovánka.

Užijte si kreslení!

Mgr. Jana Matoušková