Julie Křimská je nejlepší geografkou v kraji!

V úterý 15. března změřili své síly nejlepší geografové Karlovarského kraje v Zeměpisné olympiádě. Naše výprava navázala na úspěchy z minulých let a potvrdila pozici Gymnázia Ostrov mezi nejúspěšnějšími školami v kraji běhěm 18 ročníků této soutěže.

Julie Křimská z primy B porazila ve své kategorii všechny konkurenty, Lukáš Tamchyna ze septimy A obsadil bronzový stupínek v těsném závěsu za vítězi. Neztratil se ani Tobiáš Blažek ze sekundy B, který vybojoval čestné 4. místo.

Všem našim reprezentantům děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme k úspěchu!

L. Velička