Úspěchy ve fotografické soutěži a wordprocessingu

Jako každý rok se naši studenti zúčastnili fotografických soutěží. 21. 3. 2016 byl v Praze vyhlášen 4. ročník soutěže PHOTOCONTEST. Letošního ročníku soutěže v digitální fotografii PHOTOCONTEST se zúčastnilo 498 studentů ze 76 škol celé České republiky. Odborná porota ohodnotila 1467 soutěžních fotografií. Naši studenti se v ohromné konkurenci neztratili. Studentka  Monika Čechmanová obsadila první místo v kategorii Krajina. Nela Szebeniová postoupila do finálového kola.

Další soutěží, které se naši studenti každoročně účastní, je krajské kolo MČR v grafických předmětech – kategorie Wordprocessing. V letošním roce nás reprezentovali studenti Jakub Machek a Vojtěch Fárek. Jakub obsadil 1. místo, Vojta 2. místo v krajském kole.

Všem úspěšným studentům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.

Za předmětovou komisi IVT Mgr. Miroslava Vaicová.