Naši dějepisáři obhájili první místo v krajském kole dějepisné soutěže družstev

Dne 6. dubna 2016 se na gymnáziu v Sokolově konalo krajské postupové kolo mezinárodní dějepisné soutěže tříčlenných družstev. Letošní téma znělo Od diktatury k diktatuře (1945 – 1948).

Naši studenti Tereza Rambousková (V 7.B), Martin Kastl (V 5. B) a Vojtěch Laitl (V 5.B) přistoupili k reprezentaci naší školy poctivě a přípravě věnovali obrovské úsilí. A vyplatilo se, získali 114 bodů ze 159 a zajistili tak gymnáziu první místo, které v krajském kole obhájili podruhé za sebou.
Na podzim se naši soutěžící utkají s desítkami gymnázií nejen z České republiky, ale i ze Slovenska.
Našim reprezentantům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!

Jakub Hecht