Tři úspěchy v krajském kole SOČ

Ve středu 29. dubna 2016 se konalo na gymnáziu v Chebu krajské kolo SOČ (Středoškolské odborné činnosti)

Největšího úspěchu dosáhl letošní maturant Jiří Klůc, který získal první místo v kategorii historie s postupem do celostátního kola. Dalším úspěšným studentem byla Tereza Jandová, získala také první místo ve své kategorii pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času a Ema Šutáková, která skončila třetí v kategorii tvorba učebních pomůcek a didaktické technologie. Všem studentům gratulujeme a Jirkovi držíme palce v celostátním kole SOČ.

Ivan Machek, garant SOČ

více informací: