Úspěch v lesnické soutěži YPEF

Dne 17. 3. 2016 se tříčlenný tým ve složení Jana Picurová (V7.A), Sabina Tran Thi (V8.B) a Stanislava Wolfová (V8.B) zúčastnil regionálního kola soutěže s lesnickým a ekologickým zaměřením YPEF. V průběhu soutěže získala děvčata plný počet bodů v teoretické části, 9,5 bodu v části poznávání přírodnin a umístila se tak v celkovém součtu na 1. – 2. místě společně se Střední školou lesnickou Žlutice. Ale do celostátního kola může postoupit pouze jediný tým. Děvčata bohužel po lítém boji prohrála doslova o pár šroubů – rozhodujícím úkolem bylo sestavit motorovou pilu a obléknout ochranný oděv.  Týmu blahopřejeme ke krásné stříbrné pozici!!!