Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

Ohlédnutí za letošními maturitami

Foto
Letošní maturanti se ke své „zkoušce dospělosti“ připravili velice zodpovědně a nejen oni sami, ale také jejich vyučující a třídní profesoři byli jistě s maturitními výsledky spokojeni.
Ve třídě 4.A třídního profesora Mgr. Jakuba Hechta úspěšně odmaturovalo 26 studentů, 11 s vyznamenáním a z toho 4 se samými jedničkami. Osobností třídy byla vybrána Dominika Bělecká.
Ve třídě oktáva A třídního profesora Mgr. Ivana Machka úspěšně odmaturovalo také 26 studentů, ze 17 vyznamenaných mělo 8 samé jedničky.
Osobností této třídy se stala Barbora Kučerová.
V oktávě B třídního profesora Mgr. Libora Veličky úspěšně odmaturovalo 22 studentů, z 11 vyznamenaných získalo 7 samé jedničky.
Osobností třídy se stala Sabina Hoai Tran Thi Phuong.
Osobnostmi ročníku byli tentokrát vybráni tři studenti. Jiří Kubík z oktávy B, Pavel Zelenka a Jan Šugar, oba z oktávy A.
Slavnostní zakončení maturitní zkoušky v jednotlivých učebnách a předávání maturitních vysvědčení v ostrovském klášteře si můžete připomenout na následujícíh fotografiích.
Mgr. Jiří Fresser

  Zpět

Gymnázium Ostrov