Přednáška o využívání moderních technologiích

V pátek 25. 11. 2016 navštívila naší školu skupinka studentů VŠE v Praze, aby u nás uspořádala přednášku pro studenty obou kvart a učitele o využívání moderních technologií.

Studenti se seznámili s riziky při využívání technologií, ale i s výhodami a různými zajímavými aplikacemi, které si mohou nainstalovat na své tablety či mobilní telefony. Na konci diskutovali o svých názorech na technologie.
Pro učitele proběhl krátký workshop, kde jim byly předvedeny zajímavé aplikace. Pro velký zájem učitelé pokračovali ještě v odpoledních hodinách, kdy si učitelé přinesli svá vlastní zařízení a vybrané aplikace si nainstalovali.
Na konec nesmělo chybět, pro naši školu typické, foto s panem ředitelem.
Děkujeme studentům VŠE za zajímavou přenášku a oživení výuky.
Za předmětovou komisi IVT Mgr. Miroslava Vaicová