Oblastní charita Ostrov hledá dobrovolníky na Tříkrálovou sbírku

Koleda bude probíhat ve dnech 3. až 15. ledna 2017Zahájena bude v kostele sv. Michaela a Panny Marie Věrné v úterý dne 3. ledna 2017 v 15:30 hodin. Sraz koledníků i vedoucích skupinek již v 15:00 hodin (na faře u kostela).

Budeme rádi, když najdeme ochotné studenty, příp. učitele ochotné zapojit se/věnovat některé odpoledne Koledě!
HLEDÁME tedy:
- skupinky po třech kolednících a k nim vedoucího, kterému musí být nad 18let
- nebo pouze vedoucí, kteří budou přiřazení k jiným skupinkám mladších koledníků (do 18let), vč dětí ze ZŠ.

Pak už jen stačí naučit se koledu, obléci se za tři krále a jít koledovat do domů a bytů v Ostrově.

Výtěžek sbírky bude určen na vybavení dalších 18lůžek projektu „Navýšení kapacity Domova pro seniory v Ostrově“. Na vybavení nových pokojů a zázemí Domova např. polohovací postele, noční stolky, šatní skříně, komody, stoly, židle, paravány, regály, zahradní nábytek, apod.

Mgr. Tomáš Fexa
ředitel Oblastní charity Ostrov