Vánoční zpívání 2016

V úterý 20. prosince 2016 vystoupil pěvecký sbor Gymnázia Ostrov pod vedením Mgr. Libora Veličky na koncertu v Oranžerii Václava Havla Městské knihovny v Ostrově.  V krásné vánoční atmosféře zazněly skladby: Vzhůru pastýři, V půlnoční hodinu, La lu la lej, Yellow Submarine, Hovada boží, Uns ist ein Kindlein geboren… Jako hosté vystoupili studenti pod vedením Alexandra „Saši“ Šťastného s písněmi Jazz cantata a Vánoční, dále Adéla a flétny s vánoční Višňovou poštou a sbor kvint s písní Půlnoční z filmu Alois Nebel. Vystoupení našich studentů byl mimořádný umělecký zážitek.

Děkujeme za krásný koncert, který byl v letošním adventním čase poslední.

Přejeme všem krásné svátky a PF 2017.

Ivan Machek