Důležité informace ke stravování na gymnáziu ve školním roce 2008 - 2009

Od září 2008 zajišťuje školní stravování na Gymnáziu Ostrov společnost Eurest. Studenti obdrželi již na konci minulého školního roku přihlášku.

Co je třeba udělat :

• Každý strávník si musí zakoupit stravovací čipovou kartu v hodnotě 75,- Kč. Získá ji do druhého dne po odevzdání vyplněné přihlášky v kanceláři školní jídelny na Gymnáziu Ostrov.Pokud došlo ke ztrátě přihlášky, lze vyzvednout v kanceláři novou. Přihlášku nelze kopírovat !!!
  • Platby obědů jsou bezhotovostní bankovním převodem (číslo účtu a variabilní symbol jsou uvedeny na přihlášce). Kartu je možné je možné dobíjet kdykoliv v libovolné výši. Důležitá je pouze výše zůstatku na účtu (bez nabité karty nelze oběd vydat). Pouze první týden v září vpustí systém žáky i do mínusu v případě, že nebudou mít na účtu hotovost.
  • Cena obědů :

pro žáky nižšího gymnázia (od prim po kvarty) 24,- Kč za celé menu

pro studenty vyššího gymnázia (od kvint po oktávu, 1. – 4. ročník

čtyřletého studia) 25,- Kč + 4,50,- Kč zvlášť za polévku (lze

odebrat pouze polévku).

• Oběd sestává z polévky, hlavního jídla a nápoje (dvakrát v týdnu dezert nebo salát), u studentů vyššího gymnázia je polévka zvlášť. Studenti si budou moci vybrat ze tří druhů hlavních jídel.
  • Doplňkový prodej (zákusky, zmrzliny, saláty …) bude na Gymnáziu Ostrov realizován až od školního roku 2009 – 2010.
  • Obědy budou vydávány denně od 11.00 do 14.30.
  • Oběd není nutné předem objednávat ani odhlašovat.
  • V době nemoci nelze oběd vydat.
  • Při ztrátě či poškození karty je nutné zakoupit novou, opět v hodnotě 75,- Kč. Karta je platná po celou dobu školní docházky, po jejím ukončení lze funkční kartu odkoupit zpět.

V nejbližší době uvede společnost Eurest do provozu stránky na adrese : www.skoly.eurest.cz, na nichž naleznete další informace.

Poznámka : pokud již studenti gymnázia odevzdali přihlášku

v kanceláři jídelny na ZŠ Masarykova, platí vše beze změn.