Vyhodnocení 5. ročníku PHOTOCONTEST

V úterý 21. března 2017 ve Velkém sále Novoměstské radnice v Praze se uskutečnilo finálové kolo soutěže PHOTOCONTEST, jíž se pravidelně naše škola v hojném počtu účastní.

Odborná porota hodnotila letos rekordní počet fotografií – od 507 žáků ze 63 škol celé České republiky. Hodnotící komisi předsedal fotograf Adolf Zika, dalšími členy byli mj. fotografové PhDr. Milan Šusta, Jan Neubert, Milan Hospodka a dokumentarista Ivan Látal. Do finálového kola odborná porota vybrala celkem 57 vítězných fotografií z celkového počtu 1742.

Gratulujeme Monice Čechmanové (V5.B), jejíž oceněnou fotografii můžete vidět v galerii na Novoměstské radnici od 22. března do 2. dubna 2017, a přejeme „Dobré světlo!“.

Mgr. Mária Jaščurová