Gymnázium Ostrov se již podruhé stalo vítězem karlovarského karnevalu

I v letošním roce naši septimáni a třeťáci prokázali nebývalého týmového ducha a rozhodli se společně soutěžit v Karlovarském karnevalu o hlavní cenu, to jest pronájem hlavního sálu Grandhotelu Pupp na maturitní ples zdarma. Úkolem bylo vytvořit kolektivní masku na téma Létající karneval. Studenti naší školy strávili několik týdnů přípravou masky s názvem Apis mellifera čili Včely. Vyrobili nejenom kostýmy pro přibližně 60 studentů (trika, pylové váčky, křídla, tykadla atd.), ale také obrovskou letící včelí královnu, zdobené úly, informační banner a podobně. Divákům rozdávali medíky a medové sušenky s logem naší školy. Vítězství bylo tedy skutečně zasloužené. Odměnou není však jen onen pronájem Puppu, ale především zážitky, které studenti, ale i někteří profesoři jdoucí v průvodu coby včelaři, celou akcí získali. Máme na co vzpomínat.

Mgr. Vendula Mokruschová