Za angličtinou do Skotska

Tento školní rok přicházíme s nabídkou oblíbeného zájezdu do Spojeného království. Jako letošní destinaci jsme vybrali Edinburgh. Jedná se o 9-ti denní zájezd, během něhož kromě hlavního města Skotska navštívíme i skotskou vysočinu a Stirling. Jelikož cesta do Skotska je dlouhá, cestou tam se po přespání v F1 v Calais zastavíme v Londýně nebo v Cambridge a přes noc přejedeme do našeho cíle.

Za samozřejmost považujeme výuku angličtiny, která tentokrát bude obsažena v 9-ti hodinách.
Na zpáteční cestě se zastavíme v historickém městě York, přejedeme na noc do hostitelských rodin v Londýně a před návratem domů navštívíme tamní pamětihodnosti.
V případě zájmu je možné hlásit se v kabinetě Mgr. J Kitzbergerové nebo Mgr. Pavlíny Hrochové.
Cena: 13 490,-
Termín: 2. 6. - 10. 6. 2018